+90 850 215 27 99

ARAÇ TAŞIMA

Günümüz rekabet koşulları ve artan teknolojik hizmetler, taşımacılığın hem yurtiçi hem de yurt dışı pazarında daha hızlı ve pratik şekilde gerçekleşmesini gerektirmektedir.

Esen Nakliyat olarak verdiğimiz uluslararası ve yurt içi taşımacılık ve depolama hizmetlerinin yanı sıra, araç taşımacılığı hizmetleriyle de aracınızın bulunduğunuz noktaya güvenle ulaştırılması yönünde hizmetler sağlamaktayız.

Ağırlıklı olarak konsolosluk çalışanları için araç taşıma hizmeti veren firmamız, özel sektör ve kişisel ihtiyaçlarınız içinde özel araçlarınızın ikamet edeceğiniz yeni yerleşim birimlerine taşınması konusunda hizmet vermektedir.
Böylece müşterilerimiz uçakla seyahat ederken; uzun yol sorunları ve yorgunluğu ile karşılaşmadan araçlarını yeni yaşam alanlarına ulaştırmanın rahatlığını yaşamaktadırlar.

Araçlarınızın nakliyesini gerek yurtiçi gerekse yurtdışı olarak emniyetli bir şekilde ve güvenle gerçekleştirmekteyiz. Bu alanda deneyim sahibi personellerimizle aracınızın özelliklerine göre bir gerekli taşıma hizmetini de firmamızdan alabilirsiniz.