+90 850 215 27 99

BİZ KİMİZ

Esen Nakliyat ulusal ve uluslararası ev ve büro eşyalarının evden eve nakliyesi dalında, Türkiye’nin öncü kuruluşları arasında yer alarak 1989 yılından itibaren sektörün en çok tercih edilen firması olarak hizmet vermektedir. Hizmet standartlarını ve kalitesini dinamik bir şekilde çağın ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamak amacıyla her geçen gün arttıran Esen Nakliyat, Lojistik sektörünün uluslararası mecrada yankı uyandıran bir firması olmayı kendisine hedef olarak belirlemiş ve taşımacılık trendlerini takip ederek en optimal düzeyde sistemine optimize etmiştir. Kuruluş tarihi itibari ile Türkiye’nin ilk nakliye alanında özelleştirilmiş araç filosu ve eğitimli personeli ile kendi imkanları çerçevesinde ilk uluslararası ev ve ofis nakliyatı operasyonunu gerçekleştirerek sektör ilki olma deneyimi ile başlamıştır. Yenilik ve müşteri menuniyeti konusunda son derece hassas olan firmamız sağladığı hizmet kalitesini maksimum düzeyde tutmak amacıyla

  • Ev/ ofis nakliyesi için özellik arz eden nitelikte, bireysel ihtiyaçlara kaliteli bir şekilde karşılık vermek amacıyla çeşitli tonajda araç filomuzu hizmete sunuyoruz.
  • Türkiye’nin özellikle nüfus açısından kalabalık olan Ankara, İstanbul, İzmir ve Adana’da bulundurduğumuz irtibat büroları sayesinde siz değerli müşterilerimiz için iletişimi en yüksek seviyede tutuyor ve hizmet sahamızı sürekli kontrol altında tutuyoruz.
  • Günümüzde depolama ihtiyacının artması sebebi ile vermiş olduğumuz hizmete A tipi Gümrüklü Antrepo deposu sayesinde depolanan eşyalarınızın Gümrük Bakanlığı çerçevesinde tüm yasal prosedürleri gözeterek muhafaza ediyoruz.
  • Taşınacak eşyanın değeri ve boyutuna göre Hava, Deniz ve Karayolunu kullanarak siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda en uygun rotayı planlıyoruz.
  • En büyük sermayesi müşteri memnuniyeti olan şirketimiz bu hususta eğitilmiş personeli, özelleştirilmiş ekipmanları, çeşitli tonajda taşımacılık hizmeti veren doğa dostu yaklaşım sergileyen ve karbon emisyonu düşük araç filosu, geridönüşüm işlemine tabii tutulabilen ambalaj ürünleri ile hem size hem de doğaya olan sorumluluğumuzu yerine getirmekten gurur duyuyoruz.