+90 850 215 27 99

GÜMRÜKLEME

ESEN NAKLİYAT, kara, hava, demir ve denizyollarında sizlere yük ve eşya taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir. Bu hizmetlerimizi sağlarken taşımacılığın yapılacağı ülkelerin yasal mevzuatları dahilinde hızlı ve problemsiz gümrük işlemleri için mevzuata hâkim, güvenilir gümrük müşavirleriyle gümrükleme işlemlerini yapılması sağlanmalıdır.

Gümrükleme hizmetleri; tüm uluslararası taşıma işlemlerinizde sizlere zaman kazandıracak en uygun olacak seçeneklerle gerçekleştirilmelidir. Kanun ve düzenlemelere uygun alternatif gümrükleme yöntemleriyle belgeler ve bilgiler en hızlı şekilde tespit edilerek tarafınıza sağlanmaktadır.

Bu konuda tüm çalışma planlarımız, gümrük alanında uzman bir ekiple hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlanarak gümrükleme işlemleriniz yapılıp nakliyenizin en kısa zamanda tamamlanması sağlanır.

30 yılı aşkın bir süredir yürüttüğümüz profesyonel taşımacılık hizmetlerimiz, hızlı, sonuç odaklı ve gümrük mevzuatlarına uygun yapılarak, yükünüzün veya eşyanız varış noktasına eksiksiz evraklarıyla ulaştırılması ve memnuniyetinizin sağlanması en büyük hedefimizdir.