+90 850 215 27 99

Depolama

Birçok farklı sebepten dolayı ev ve ofis eşyaları üzerine depolama hizmetine olan ihtiyaç her geçen gün artış göstermektedir. Özellikle, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde yaşayan kişiler hızlı ve stresli yaşam şartlarına ayak uydururken çeşitli sebeplerden ötürü depolama hizmetleri almayı tercih etmektedir. Depolaması sağlanacak değerli eşyanın güvenli bir ortamda saklanması büyük önem arz etmektedir.

Esen Moving olarak İstanbul, İzmir, Ankara ve Adana’da bulunan depolarımızla, sizlere kaliteli ve güvenli depolama hizmetleri sunmaktayız.

Ev veya iş yerinize gelen uzman ekibimiz mobilya, beyaz eşya ve diğer teknolojik ürünlere özel ambalajlama teknikleri uygulayarak paketleme işlemini tamamlar. Paketleme işlemi sonrası eşya tipinize uygun olarak hazırlanan nakliye aracımıza yüklenen eşyalarınız, depolama bölgemize ulaştırılarak güvenliği ve depolama hizmeti sağlanmış olur.

Kısa veya uzun süreli depolama hizmetlerimizle ev ve büro eşyaları ile arşiv dosyaları özel dizayn edilen konteynır veya sandıklarda muhafaza edilmektedir.

 

Ankara, İstanbul ve Adana depolarımızda 500’e yakın ailenin ev eşyalarını muhafaza ediyoruz.

 

Genel özellikler;

  • ​Atama kararnamesi ile yurtdışı görevinde bulunacak olan personeller,
  • Yüksek lisans veya doktora amacıyla yurt dışında bulunacak olan kişiler,
  • Kentsel dönüşüm veya tadilat sebebi ile eşyalarını muhafaza etmek isteyen kullanıcılar
  • Ofisindeki belge ve evraklarını arşivlemek isteyen iş yeri sorumluları,

İçin ihtiyaçlar doğrultusunda butik çözümler üretmekteyiz.