+90 850 215 27 99

KURUMSAL

Esen Nakliyat; 25 yıllık sektör tecrübesiyle Sadettin KAYABAŞI tarafından 1989 yılında Ankara’da kurulmuş olup, yabancı elçiliklere, diplomatik misyonlara, uluslararası kuruluşlara, Türk dış hariciyesine ve kamu görevlilerine taşımacılık hizmeti verebilmek amacıyla ticari hayatına başlamıştır.

İstikrarlı bir büyüme politikasıyla yatırımlarına devam eden, gelişen ve büyüyen ESEN NAKLİYAT, uluslararası iş ortaklarından gelen talepler  ve iş hacminin büyümesiyle birlikte sektörün önemli kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Bugün sağladığımız güven ve istikrarla ülkemiz haricinde dünyanın birçok farklı noktasında uluslararası taşımacılık ve lojistik hizmeti sunmaktayız.

Varlığını ve tecrübesini, lojistik ve taşımacılık sektörüne yaptığı yatırımlarla devam eden firmamız, alanında uzman profesyonel kadroları, güçlü depolama ve lojistik ağı sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun hizmeti en hızlı ve kesintisiz bir biçimde sizlere ulaştırmaktadır.

Ankara Merkezli kurulan firmamız Adana, İzmir ve İstanbul’da bulunan ofisleri ve çeşitli illerinde bulunan modern depolama tesisleriyle faaliyet göstermekte, sunduğu kaliteli hizmet ve oluşturduğu güvenle tüm müşterilerinin memnuniyetini gözetmektedir.

Firmamızın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği amaçlayan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, ihtiyaçlara yönelik hizmetler geliştirerek müşteri memnuniyetini koşulsuz olarak sürekli kılma düşüncesiyle ve güven ilkelerini temel alan felsefeyle iç içe gelişmektedir.


Esen Nakliyat 40 yıldır biriken tecrübe ve gücüyle, var olan şirket değerlerini koruyarak, uluslararası lojistik alanında beklentilere yanıt veren sektörün önde gelen ve takip edilen firmalarından biri olmaya devam edecektir.