+90 850 215 27 99

MİSYON VE VİZYON

Misyonumuz;
Esen Nakliyat, uluslararası düzeyde rekabet edebilir bir yapıya kavuşmak ve yüksek kalitede lojistik ve taşımacılık hizmetleri verebilmek için sektördeki tecrübesini nitelikli iş gücüyle birleştirerek müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Bunun içindir ki;
Hızlı ve kesintisiz hizmet kalitesini korumak, ileriye taşımak. Teknolojiyi yakından takip etmek, yeniliklere ayak uydurmak. Tüzel ve ticari ilişkilerde meşru menfaatleri korumak, Faaliyetleri yasal kanunlar çerçevesinde yürütmek, İnsana dokunmak ve çevreye duyarlı olmak. Çalışanlarımızın güvenli ve sağlıklı şartlarda çalışmalarını sağlamak. Çalışanlarımızın her birinin yetenek ve becerilerini geliştirmek ana ilkelerimizdir.

Vizyonumuz;
Faaliyet gösterdiğimiz ve göstereceğimiz tüm sektörlerde takip edilen ve aranılan sürekli gelişmeyi ilke edinen ve yenilikleri takip eden lider firma olarak, ülkemizin ve sektörümüzün gelişimine katma değer kazandırmak ana hedefimizdir.

Lojistik sektöründe hizmet kalitesini sürekli daha üst seviyeye çıkarmak ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi sağlamak en büyük hedefimizdir.

Sektörün takip edilen ve aranılan firması olarak yatırımlarımıza devam ederek ana hedeflerimiz doğrultusunda büyümeye ve gelişmeye devam edeceğiz.