+90 850 215 27 99

YURT İÇİ TAŞIMACILIK

İhtisas alanımız olan ev ve büro eşyası taşımacılığında lider olmayı hedefleyerek her türlü eşyanızı yurdumuzun her köşesine rahatlıkla taşımaktayız.

Eşyalarınızın gideceği noktaya sorunsuz ulaşması için ambalaj, taşınması konusunda sizlere her konuda yardımcı olabilecek deneyimli personellerimizle malınızın miktarı ne olursa olsun, komple ve parsiyel taşıma servisleri ile hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz gerek Türkiye’de ve gerekse dünyanın her ülkesinde bilinip, tanınmaktadır. Yılda ortalama 2000 civarında yurt içi ve dışı evden eve nakliye hizmeti sunmaktayız.

Eşyanın hacmi, taşıma biçimi ve hizmet fiyatımızın tespiti için gerekli olan keşif hizmeti, uzman ekibimiz tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

Operasyon sırasında mobilyalarınız ve eşyalarınız tecrübeli marangozumuz tarafından demonte edilir, en uygun paketleme malzemeleri ile paketlemeleri gerçekleştirilir ve paketlemeye paralel olarak titiz bir listeleme ve etiketleme çalışması yürütülerek taşınması gereken noktaya ulaştırılır. Varış noktasına ulaşan mobilyalarınızın montajı yapılarak yeni yaşam alanıza uygun yerleştirilerek hizmetlerimiz tamamlanır.

Taşınacak eşyanın hacmi/ağırlığına göre kara, deniz veya hava yolu ile en hızlı, doğru ve ekonomik çözümlerle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.